Ми працюємо!

Замовлення може бути оброблено із затримкою від 1-го до 3-х днів. Ми робимо все можливе, щоб якнайшвидше обробити та відправити ваше замовлення. Всі загальні запитання щодо замовлень ви можете уточнити за номером 080 033 56 58

Наші лампи:

Лампа для манікюру SUN 5... Лампа для манікюру SUN 5... 2
 • ХІТ ПРОДАЖУ!
 • -179,00 грн
Лампи Sunuv

Лампа для манікюру SUN 5 PLus - Оригінал, Smart 2.0

9 Відгуки
1 321,00 грн 1 500,00 грн
Лампа для манікюру SUN 4S... Лампа для манікюру SUN 4S... 2
 • ХІТ ПРОДАЖУ!
 • -311,00 грн
Лампи Sunuv

Лампа для манікюру SUN 4S (рожева) - Оригінал, Smart 2.0

4 Відгуки
1 389,00 грн 1 700,00 грн
Лампа для манікюру SUN 4S... Лампа для манікюру SUN 4S... 2
 • ХІТ ПРОДАЖУ!
 • -311,00 грн
Лампи Sunuv

Лампа для манікюру SUN 4S (чорна) - Оригінал, Smart 2.0

1 Відгуки
1 389,00 грн 1 700,00 грн

Тільки оригінальні лампи SUN UV

SUN UV офіційний сайт в Україні

Наш сайт представляє продукцію виробника манікюрних ламп SUNUV - лідера на ринку манікюрною індустрії з виробництва настільних UV Led ламп для сушки гель лаку і гелів.

Будучи представниками бренду зі світовим ім'ям, ми намагаємося забезпечити найякісніший і швидкий сервіс для наших клієнтів. Купуючи sunuv оригінал, ви отримуєте не тільки надійну техніку, а й гарантію сервісного і гарантійного обслуговування.

Чому важливо купити оригінальну лампу sun?

Sunuv оригінал відрізняється якістю. Дешева лампа, в кращому випадку, пропрацює 2 місяці і згорить, в той час як оригінальна буде служити вірою і правдою своєму майстрові мінімум в 3 рази довше. Виробник дбає не тільки про надійність своєї продукції, а й про екологічності, для цього активно впроваджуються нові технології на виробництві, які допомагають зробити продукцію краще і мінімізувати вплив на навколишнє середовище. Одним з таких нововведень стала розробка led діодів нового покоління, які споживають значно менше електроенергії, при цьому покращився і якість полімеризації покриттів всіх видів.

Чому майстри обирають лампи Sun Uv?

Все просто, справа в якості і надійності. Не дарма ці сушки для нігтів Санув завоювали понад 40% світового ринку. І стійко утримують лідируючі позиції вже не перший рік. Лампи Сан Уф - це ергономічний дизайн, продуманий до дрібниць, який забезпечує комфортну роботу нейл-майстра.

Основні переваги оригінальних ламп Сан Ув:

 • Надійність, працюють довго без зносу діодів.
 • В оригінальних лампах Сан, використовуються якісні матеріали.
 • Гарантія 12 місяців.
 • Наявність сертифікатів якості.

Кому варто обрати таку лампу для манікюру?

 • Майстрам нігтьового сервісу.
 • Салонам краси.
 • Тим хто регулярно робить нігті вдома.

Як знайти офіційного дилера Sun UV?

Ми як дилер Sun UV пропонуємо нашим клієнтам тільки оригінальну сертифіковану продукцію. Для нас важливо, надати нашим клієнтам якісну техніку, яка дозволить зробити робочий процес ефективним. Адже надійне обладнання, це запорука успіху будь-якого салону краси або нейл-майстри не залежно від його місця роботи.

Де купити оригінальну лампу SUN UV?

Купити оригінальну лампу Sun UV у офіційного дилера в Україні можна безпосередньо на нашому сайті. Наш сайт SunUV Україна, надасть вам широкий вибір брендової продукції за доступною ціною. Від самих популярних і всім відомих моделей, наприклад Sun One, до самих останніх новинок.

Також ми здійснюємо всебічну консультацію, забезпечуємо допомогу при виборі і швидко відправляємо ваші замовлення.